Archiwa kategorii: Ogłoszenia

Obchody 40-lecia AKT SGGW

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na świętowanie razem z nami okrągłej rocznicy istnienia Klubu!

Główna impreza odbędzie się 26 listopada. Szczegóły na stronie akt40.pl.

Ognisko i śpiewanki z okazji 40-lecia odbędą się 15 października w Opypach k. Grodziska Mazowieckiego.

kociolek-zdjecie-1

 

Zapraszamy!
AKT SGGW

Walne Zebranie Członków AKT SGGW

W imieniu Zarządu informuję, że dnia 11 października we wtorek o godzinie 18:00 odbędzie się Zebranie Walne Członków AKT SGGW na którym zostaną omówione problemy związane z działalnością klubu i SBN Łopienka oraz możliwości ich rozwiązania. Spotykamy się w naszej klubowej kanciapie (sala nr 46) w budynku nr 10, na starym kampusie SGGW.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Prezes AKT SGGW
Agata Dudek

SBN Łopienka – sezon 2016 dobiegł końca

W miniony weekend złożyliśmy wszystkie namioty, zabiliśmy kuchnie gwoździami, znieśliśmy śmieci i wywieźliśmy rzeczy z Bazy.

Podziękowania dla ekipy, która zwijała Bazę: Mateusza Z., Janusza, Krzysztofa i Tadeusza, Mateusza B., Edyty, Ani i Karoliny. Działaliśmy tak sprawnie, że znaleźliśmy nawet czas na upieczenie bezy kawowej.

Do zobaczenia za rok!

 

Warsztaty gancarskie

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na warsztaty gancarskie organizowane dla AKT SGWW przez Pracownia Plastyczna GAGA z Piaseczna.

Koszt udziału w warsztach to 40 zł.Transport: rowerem, samochodem, pociągiem. W zależności od chęci i możliwości uczestników. Zapowiada się na całkiem sporą grupę rowerową jadącą z Kabat do Wólki Kozodawskiej.

Więcej informacji znajdziej na FB: https://www.facebook.com/events/694065720735296/

Majówkowe wędrowanie po Bieszczadach, czyli 4 dni resetu

Pamiętacie Włóczykija z Doliny Muminków? Mamy dla Ciebie propozycje. Zabierz do plecaka najpotrzebniejsze rzeczy i jedź z nami w Bieszczady. Tak jak Włóczykij. Z daleka od cywilizacji, zasięgu telefonów komórkowych, stresów, terminów. Tam gdzie w koło zielono, cicho i dziko..

Dokąd?
W Bieszczady. Zobaczymy jak poza sezonem wyglądają dwie ostatnie czynne studenckie
bazy namiotowe w Bieszczadach.

Kiedy?
W pierwszy długi weekend majowy. Wyjeżdżamy z Warszawy 30 kwietnia chwilę po półncy. Wracamy we wtorek 3 maja przed północą.

Jak?
Piechotą. Z plecakami, a w nich namioty, aby mieć w czym spać. Gotujemy na ogniskach. Na wyjeździe obowiązuje PROHIBICJA.

Za ile?
Około 300 pln

Dla kogo?
Dla każdego kto chce odpocząć od zgiełku miasta.

Zapisy do 20 kwietnia br. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo bądź telefonicznie poprzez bezpośredni kontakt z organizatorami wyjazdu. Zaliczki na wyjazd w wysokości 150 zł zbieramy do 20 kwietnia br.

Organizatorzy
Natalia Zyśk (tel. 660 380 887, e-mail: zysknatalia@gmail.com)
Mateusz Zaraziński

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/1347617691918892/

 

Architektoniczna Gra Miejska – 2016

Nie masz pomysłu jak spędzić wiosenną sobotę w Warszawie? Przygotowaliśmy dla Ciebie ARCHITEKTONICZNĄ GRĘ MIEJSKĄ. Ni to zwykły spacer, ni to zabawa w podchody. Jednak wygodne buty, ołówek, kartka papieru czy kompas się przydają. Herbatę w termosie i kanapki też możecie ze sobą zabrać, aby nie tracić cennego czasu na upolowanie sklepu.

Kiedy: 16 kwietnia br. Zaczynamy o godzinie 11:00 pod Kolumną Zygmunta.

Oferujemy:
– dobrą zabawę,
– gimnastykę nie tylko dla ciała, ale również dla umysłu. Nie jedną łamigłówkę będziesz musiał rozwiać, ale nie bój żaby. Na pewno będzie to dla Ciebie bułka z masłem.
– zaznajomienie się z pojęciami z zakresu architektrury w przyjemnych okolicznościach przyrody.
– nietypowe zwiedzanie zakątków warszawskiej Starówki i jej okolic.
– poznanie ciekawych, a nieznanym wszystkim historii (legend) związanych z Warszawą.
– możliwość zdobycia Warszawskiej Odznaki Krajoznawczej.

Koszt udziału w grze wynosi 3 zł. Zapisy zbieramy do 13 kwietnia 2016 roku. (Nie chcemy, żeby dla Ciebie zabrakło zestawu startowego, więc aby się przygotować na Twoje przybycie potrzebujemy trochę czasu). Oficjalne zapisy są przyjmowane tylko mailowo, telefonicznie bądź poprzez bezpośredni kontakt z organizatorem!

Dodatkowe informacje i zapisy:
Natalia Zyśk
tel. 660-380-887
e-mail: zysknatalia(at)gmail.com

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1730665177169027/

Opowieści z Gór 2014 – podziękowania

W imieniu AKT składam serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w organizacje tegorocznej edycji Opowieści z Gór, a w szczególności Kaśce, Emilii, Kubie i Ewie.

Dziękujemy również Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki oraz Fundacji Himalaizmu Polskiego im. Andrzeja Zawady za pomoc organizacyjną i wsparcie merytoryczne.

Prezes AKT